Цікаво дізнатися легенди про горщики?
Історія горщиків, ймовірно, почалася з того, що в печерному таборі давня людина кинула в куток кокосове шкаралупу, в якій з часом накопичилося достатньо пилу і землі, разом з насінням, яке випадково випало з рослини, що він ніс в руці. Через деякий час з цього лушпиння почала рости рослина і так почалася історія горщиків. Люди зрозуміли, що все, що їм потрібно - це ємність, в яку можна насипати трохи землі і покласти насіння або рослину, щоб переносити скарби доісторичної землі з одного місця в інше. Пізніше горщики значно еволюціонували через кам'яні, дерев'яні, глиняні, керамічні горщики, тільки щоб з'явитися пластикові ємності для рослин.
Мінеральні добрива та їх внесення
Для того, щоб наші рослини в пластикових, глиняних, керамічних або дерев'яних горщиках добре розвивалися і красиво цвіли, їм потрібне живлення. Варто ознайомитися з основами внесення добрив та потребами конкретного сорту рослин, оскільки різні рослини потребують різних добрив. Наприклад, хвойні рослини потребують набагато менше калію, ніж квітучі пеларгонії або сурфінії.
Рослини, висаджені в субстрат на основі торфу, потребують підживлення через шість тижнів, коли запаси поживних речовин будуть вичерпані, тоді як рослини, що ростуть у ґрунті, потребують підживлення лише через три місяці. Найпростіший спосіб удобрити контейнерні рослини - внести в ґрунт під час посадки добриво з контрольованим вивільненням, якого вистачить на весь період вегетації. В іншому випадку доводиться рахуватися з необхідністю щотижневого внесення добрив протягом усього літа - найпростіший спосіб - вносити рідкі або кристалічні добрива при поливі. Варто зазначити, що добриво з більшим вмістом калію варто вносити майже одразу після висадки квітучих рослин для їх кращого розвитку.
Встановлення горщиків
Правильне розташування контейнерів має значний вплив на догляд та зовнішній вигляд рослин. Ви зменшите частоту поливу, розмістивши контейнери в захищеному місці, яке не перегрівається надмірно і де в найспекотнішу частину дня падає тінь. Багато легких у вирощуванні рослин будуть добре рости в цих умовах. Контейнери в сонячному саду або на балконі краще ставити разом, щоб полегшити полив, а ґрунт в них варто покрити шаром камінців або подрібненої кори, щоб зменшити випаровування. У тінистих місцях посадіть в контейнерах легкі в вирощуванні тіньовитривалі рослини, такі як багаторічна бегонія, фуксія, імпатієнс, братки, первоцвіти.
Купити пластикові горщики для квітів, мінеральні добрива рослин Ви можете відвідавши наш садовий інтернет-магазин «Новосад».